Mužstva a trenéři

MužiMěstský přeborLukáš Kaleta734 705 974
ŽáciMěstský přebor 6+1Ivo Pop734 435 647
PřípravkaMěS U9 (4+1) sk. APatrik Tkačík601 506 942

Dlouholetý přdseda TJ Sokol Koblov Ing. Pavel Pišťák, MBA předal funkci předsedy Lukáši Kaletovy.

Před domácím utkáním s Dolní Lhotou má za dosavadní činnost pro TJ Koblov a Slezkou Ostavu poděkovali zástupci městské části Slezká Ostrava, starosta Bc. Richard Vereš a místostarosta Ing. Roman Goraczka, za klub Ing. Michalík Miroslav a ostatní členové TJ Sokol Koblov včetně hráčů a zároveň jmenovanému předali věcné dary.

Ing. Pavel Pišťák, MBA byl jmenován čestným předsedou klubu.

Fakta

Rok založení1960
Klubové barvyZelená / Žlutá
Počet týmů4

Vstupenky

Muži “A”30,-Kč
Žácizdarma

Možnost pronájmu hracích ploch k různým aktivitám – utkání, turnaje, závody atd.

( cena dohodou)

Občerstvení na hřišti v době zápasu zajištěno. V letním období možnost uspořádání akcí v příjemném prostředí areálu (rodinné oslavy, uzavřené společnosti, klubové oslavy atd.). Vždy po dohodě s výborem TJ.

Ceník

Hřiště + 2 šatny1 zápas3.500,- Kč