Slovan Ostrava “B” – TJ Koblov

17/10/2021 3:30 pm
V Neděli 17. října odehrál Sokol utkání na hřišti Slovanu Ostrava B. Ačkoliv jsme si vypracovali množství nebezpečných šancí, opět jsme si lámali zuby v koncovce a již v první půli domácí Slovan rozhodl výsledkem 3:0 ve svůj prospěch větší dravostí a bojovností. Ten pak přidal ještě jednu branku v druhé půli a za Sokol pak ke konci utkání pouze kosmeticky upravil skóre Vojtěch Ulmann. Příští víkend v Sobotu 23. října nás čeká domací utkání s Hrabůvkou. Čekají nás tři domácí zápasy v řadě a toto je první z nich, tak nás přijďte podpořit.

Sestava

Ivo Šajer starší, Karel Staněk, Martin Hruška, Adam Orel, Jiří Gazdík, Vojtěch Ulmann, Petr Pěgřim, Jiří Šindler, Zdeněk Zděblo, Martin Ondruš, Alexandr Sargisan, Jakub Haník

Střelci

další zápasy