TJ Sokol Koblov – TJ Pustkovec

4:1
Muži
15/02/2022 3:00 pm
V Sobotu 30. Října se Sokol představil podruhé za sebou na domácí půdě, tentokrát proti soupeři z Pustkovce, proti kterému chtěl navázat na vysoké vítězství 8:1 proti Hrabůvce z minulého kola, což se podařilo. Herní projev Koblova byl od samého začátku kolektivní a po zásluze okořeněn pohlednými góly. Skóre otevřel Alexandr Sargisan už v první půli, na něj pak v půli druhé navázal dvěma góly Petr Pěgřim, mezi nimiž Sokol inkasoval snižující branku. Konečný výsledek pak ovšem zpečetil nádhernou ranou do levého horního rohu kapitán Karel Staněk a Sokol se tak v předposledním zápase podzimní části raduje z vysokého vítězství 4:1 a krásného skóre 12:2 v posledních dvou utkáních. V Sobotu 6. Listopadu nás čeká poslední zápas podzimu, na naší půdě přivítáme soupeře z Rychvaldu, s nímž jsme se utkali již na začátku sezóny a tehdy zvítězili 2:0. Těšíme se na Vaši podporu!